BPSD000504321R8K00
MFR.Part #
BPSD000504321R8K00
JLCPCB Part #
C17429124
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.8uH 2.91A 42mΩ ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS