BPSD00050432150M00
MFR.Part #
BPSD00050432150M00
JLCPCB Part #
C17614667
Package
SMD,4.5x4mm
Description
15uH 235mΩ 920mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS