BPSD00030315220M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSD00030315220M00
JLCPCB Part #
C17225642
Package
SMD,3.3x3mm
Description
22uH 250mA 710mΩ ±20% SMD,3.3x3mm Power Inductors ROHS