BPSC00131360560T00
MFR.Part #
BPSC00131360560T00
JLCPCB Part #
C17345262
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100mΩ 2.1A 56uH ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS