BPRR00101051181K00
MFR.Part #
BPRR00101051181K00
JLCPCB Part #
C17629165
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.04A 180uH 1A 419mΩ ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS