BPRR00101051150TA0
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPRR00101051150TA0
JLCPCB Part #
C17632510
Package
SMD,10.1x10mm
Description
15uH 3.3A 4.2A 41mΩ ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS