BPRR00101051101M00
MFR.Part #
BPRR00101051101M00
JLCPCB Part #
C17347069
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.35A 1.35A 100uH 253mΩ ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS