BPDR00070730390T00
MFR.Part #
BPDR00070730390T00
JLCPCB Part #
C17416681
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
210mΩ 39uH 860mA 860mA ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS