BPDR00070730180M00
MFR.Part #
BPDR00070730180M00
JLCPCB Part #
C17661075
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.32A 1.32A 18uH 95mΩ ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS