BPDR00070730120M00
MFR.Part #
BPDR00070730120M00
JLCPCB Part #
C17490266
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.55A 1.55A 12uH 70mΩ ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS