BPDR000606553R3T00
MFR.Part #
BPDR000606553R3T00
JLCPCB Part #
C17298409
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
22.2mΩ 3.3uH 3.5A 4.3A ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS