BPDR00060620820M00
MFR.Part #
BPDR00060620820M00
JLCPCB Part #
C17244236
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
410mA 410mA 82uH 978mΩ ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS