BPDR00060620680T00
MFR.Part #
BPDR00060620680T00
JLCPCB Part #
C17429055
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
430mA 430mA 68uH 840mΩ ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS