BPDR000505206R8T00
MFR.Part #
BPDR000505206R8T00
JLCPCB Part #
C17242984
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
200mΩ 6.8uH 760mA 760mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS