BPDR000505203R9T00
MFR.Part #
BPDR000505203R9T00
JLCPCB Part #
C17429533
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
155mΩ 3.9uH 880mA 880mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS