BPDR00050520220M00
MFR.Part #
BPDR00050520220M00
JLCPCB Part #
C17574550
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
22uH 397mΩ 410mA 410mA ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS