BPDR00040416470T00
MFR.Part #
BPDR00040416470T00
JLCPCB Part #
C17447857
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
240mA 240mA 47uH 990mΩ ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS