BPDN000404235R6Y00
MFR.Part #
BPDN000404235R6Y00
JLCPCB Part #
C17649486
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.1A 1.8A 5.6uH 75mΩ ±25% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS