BPDN00040423470Y00
MFR.Part #
BPDN00040423470Y00
JLCPCB Part #
C17651404
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
350mA 47uH 546mΩ 550mA ±25% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS