BPDH000404156R8T00
MFR.Part #
BPDH000404156R8T00
JLCPCB Part #
C17666271
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.2A 290mΩ 6.8uH 840mA ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS