BPDH000404126R8T00
MFR.Part #
BPDH000404126R8T00
JLCPCB Part #
C17500435
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
377mΩ 6.8uH 700mA 850mA ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS