BPCF00070732220T00
MFR.Part #
BPCF00070732220T00
JLCPCB Part #
C17398508
Package
SMD,7x7mm
Description
110mΩ 22uH 960mA 960mA ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS