BPAL000808454R7T00
MFR.Part #
BPAL000808454R7T00
JLCPCB Part #
C17344474
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
14.5mΩ 4.7uH 5.2A 5.4A ±30% SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS