BPAL00060630220T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPAL00060630220T00
JLCPCB Part #
C17592348
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
1.58A 115mΩ 22uH 770mA ±30% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS