BMNI000404124R7MEX
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMNI000404124R7MEX
Description
113mΩ 2.2A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS