BMMA000606304R7MV1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMMA000606304R7MV1
Description
10A 4.7uH 40mΩ 5.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS