BBPY00160808220Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBPY00160808220Y00
JLCPCB Part #
C6129792
Package
0603
Description
1 22Ω@100MHz 30mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS