BBBK00321611800Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBBK00321611800Y00
JLCPCB Part #
C5557843
Package
1206
Description
1 150mΩ 80Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS