BBBK00321611501Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBBK00321611501Y00
JLCPCB Part #
C6750678
Package
1206
Description
1 200mΩ 500Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS