BBBK00321611401Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBBK00321611401Y00
JLCPCB Part #
C5576109
Package
1206
Description
1 200mΩ 400Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS