BBBK00160808471Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBBK00160808471Y00
JLCPCB Part #
C5952316
Package
0603
Description
1 470Ω@100MHz 500mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS