BBBK00160808310Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBBK00160808310Y00
JLCPCB Part #
C7086124
Package
0603
Description
1 100mΩ 31Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS