AWVS004040121R5T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
AWVS004040121R5T00
JLCPCB Part #
C17463907
Package
1616
Description
1.4A 1.5uH 1.8A 58mΩ AEC-Q200 ±30% 1616 Power Inductors ROHS