ASCQ000603032N9B00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
ASCQ000603032N9B00
JLCPCB Part #
C5570166
Package
0201
Description
14@500MHz 2.9nH 220mΩ 480mA 9.3GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS