VT1V100M0405ZY
Extended
Manufacturer
ChengTao
MFR.Part #
VT1V100M0405ZY
JLCPCB Part #
C47994784
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 17mA@120Hz 2000hrs@105℃ 35V 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS