CT1A687M0808
Extended
Manufacturer
ChengTao
MFR.Part #
CT1A687M0808
JLCPCB Part #
C48982566
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 680uF 8mm 8mm ±20% Plugin,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS