CT11P-25S410-2
Extended
Manufacturer
Challenge Electronics
MFR.Part #
CT11P-25S410-2
Description
-30℃~+70℃ 1.7mm 11mm 1V~25V 4.1kHz 70dB 9mm Passive (Externally Driven) Piezoelectric - Buzzers ROHS