CTTF0402F-18NJ
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTTF0402F-18NJ
JLCPCB Part #
C5580336
Package
0402
Description
100mA 13@500MHz 18nH 2Ω 3.1GHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS