CTTF0402F-18NH
MFR.Part #
CTTF0402F-18NH
JLCPCB Part #
C5607150
Package
0402
Description
100mA 13@500MHz 18nH 2Ω 3.1GHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS