CTTF0402F-12NG
MFR.Part #
CTTF0402F-12NG
JLCPCB Part #
C6490926
Package
0402
Description
1.6Ω 12nH 13@500MHz 180mA 3.7GHz ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS