CTTF0402F-10NG
MFR.Part #
CTTF0402F-10NG
JLCPCB Part #
C6539226
Package
0402
Description
1.3Ω 10nH 13@500MHz 200mA 4.5GHz ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS