CTTF0201HCF-1N7C
MFR.Part #
CTTF0201HCF-1N7C
JLCPCB Part #
C6539214
Package
0201
Description
1.7nH 10@500MHz 300mΩ 500mA 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS