CTTF0201F-3N9B
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTTF0201F-3N9B
JLCPCB Part #
C5635187
Package
0201
Description
1.2Ω 150mA 3.9nH 6GHz 8@500MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS