CTTF0201F-1N2S
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTTF0201F-1N2S
JLCPCB Part #
C6539185
Package
0201
Description
1.2nH 300mA 350mΩ 8@500MHz 9GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS