CTRL5480F-5-6R8K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-6R8K
JLCPCB Part #
C5635067
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
12mΩ 4A 6.8uH 7.2A ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors ROHS