CTRL5480F-4-5R6K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-5R6K
JLCPCB Part #
C5635062
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
11A 2.6A 21mΩ 5.6uH ±10% 插件,D=11.4mm Power Inductors ROHS