CTRL5480F-4-3R9K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-3R9K
JLCPCB Part #
C5973865
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
14.2A 16mΩ 2.6A 3.9uH ±10% Plugin,D=11.4mm Power Inductors ROHS