CTRL5480F-1-391K
MFR.Part #
CTRL5480F-1-391K
JLCPCB Part #
C6161345
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
1.95Ω 120mA 150mA 390uH ±10% Plugin,D=5.7mm Power Inductors ROHS