CTRL5480F-1-183K
MFR.Part #
CTRL5480F-1-183K
JLCPCB Part #
C5973821
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
125Ω 15mA 18mH 29mA ±10% Plugin,D=5.7mm Power Inductors ROHS