CTRL5480F-1-151K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTRL5480F-1-151K
JLCPCB Part #
C5973819
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
150uH 190mA 245mA 730mΩ ±10% Plugin,D=5.7mm Power Inductors ROHS